avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua. care este salariul net al unui asistent ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua. care este salariul net al unui asistent medical cu ...

buna ziua. care este salariul net al unui asistent medical cu postliceeala angajat in cabinet medical scoala de stat? multumesc anticipat ptr informatii.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:15, 30 Iunie 2022
Verificati in Legea 153/2017 ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariu asistent radiologie Maria Danescu Maria Danescu Buna ziua, va rog sa ma ajutati sa imi calculez salariul. Sunt asistent medical radiolog principal (scoala postliceala) si am o vechime de 14 ani in ... (vezi toată discuția)
Ajutor salariu asistent medical angajat la medic de familie vamaSM vamaSM As dori sa stiu daca salariul unui asistent medical angajat la un medic de familie, (care este organizat sub forma de Cabinet Medical Individual aflat in ... (vezi toată discuția)
Cabinetul medical individual trebuie obligatoriu sa aiba asistenta angajata ? sanda2902 sanda2902 Buna ziua. Un cabinet medical individual care face contract cu casa de sanatate, este obligat prin lege sa angajeze o asistenta ? Intreb din perspectiva unui ... (vezi toată discuția)