Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua. care este salariul net al unui asistent ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua. care este salariul net al unui asistent medical cu ...

buna ziua. care este salariul net al unui asistent medical cu postliceeala angajat in cabinet medical scoala de stat? multumesc anticipat ptr informatii.
Verificati in Legea 153/2017 ...