Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Am o întrebare dacă ma puteți ajuta va ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Am o întrebare dacă ma puteți ajuta va rog frumos ...

Buna ziua! Am o întrebare dacă ma puteți ajuta va rog frumos . Am 25 de ani și sunt angajata la primărie ca însoțitorul mătușii mele cu handicap gradul 1, stau cu ea in casa, părinții ei sunt decedați. Întrebarea mea este dacă sunt însărcinată cum se va proceda cu indemnizația ? Voi mai putea fii însoțitorul ei sau ii se va da pe altcineva de la primărie? Mulțumesc anticipat!
I se va da pe altcineva de la Primarie ...dvs veti avea c.i.m. suspendat.