Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... functionar public a primit drepturi salariale ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

functionar public a primit drepturi salariale necuvenite in luna ...

functionar public a primit drepturi salariale necuvenite in luna iunie 2021. Se calculeaza accesorii la suma pe care trebuie să o restituie acum in iulie 2022? Vă rog baza legala.
Multumesc