Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legat de OUG 80/2022 cu blocarea concursurilor, si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legat de OUG 80/2022 cu blocarea concursurilor, si promovarea ...

Legat de OUG 80/2022 cu blocarea concursurilor, si promovarea in grad se blocheaza?
in opinia mea, promovarea in grad nu se blocheaza.