avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 561 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Știți cumva cine deține arhiva SCC ARES ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Știți cumva cine deține arhiva SCC ARES CONSUMCOOP? ...

Bună ziua,
Știți cumva cine deține arhiva SCC ARES CONSUMCOOP?
Am făcut cerere la Registrul comerțului, la îndemnul Arhivelor Naționale, am obținut lichidatorul, însă acesta declară că nu a primit arhiva societății?
Se poate ca un lichidator să nu obțină arhiva unei societăți?
Ce aș putea face în acest sens?
Mulțumesc antcipat!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:12, 8 Iulie 2022
Imi este greu sa accept ca un lichidator nu a avut acces la dosarele acelei societati .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se mai pot obține documente din dosarul personal și extrasul din revisal dacă firma a fost radiată? cyan cyan Ce se intampla cu documentele de personal ale unei firme dupa ce este radiata de la Registrul comertului? De la cine se mai pot obtine documente din dosarul ... (vezi toată discuția)
Adeverinte grupa si sporuri gina2010 gina2010 Buna dimineata, cum poate un salariat sa obtina adeverintele aferente perioadelor in care s-a incadrat in grupa II , pana in aprilie 2001, daca societatile ... (vezi toată discuția)
Eliberare adeverinta - arhivele nationale cristiannegru cristiannegru Tatal meu a dat in judecata Arhivele Nationale pentru eliberarea unei adeverinte de munca din care sa rezulte salariile si sporurile cu caracter permanent ... (vezi toată discuția)