Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Știți cumva cine deține arhiva SCC ARES ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Știți cumva cine deține arhiva SCC ARES CONSUMCOOP? ...

Bună ziua,
Știți cumva cine deține arhiva SCC ARES CONSUMCOOP?
Am făcut cerere la Registrul comerțului, la îndemnul Arhivelor Naționale, am obținut lichidatorul, însă acesta declară că nu a primit arhiva societății?
Se poate ca un lichidator să nu obțină arhiva unei societăți?
Ce aș putea face în acest sens?
Mulțumesc antcipat!
Imi este greu sa accept ca un lichidator nu a avut acces la dosarele acelei societati .