Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sunt medic si detin 2 atestate de competente medicale. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sunt medic si detin 2 atestate de competente medicale. Exista ...

Sunt medic si detin 2 atestate de competente medicale. Exista spor salarial in cazul detinerii acestora?
Din cate cunosc nu exista spor pentru asa ceva.