Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara Dacă se mai adaugă 2 ani la totalul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara Dacă se mai adaugă 2 ani la totalul lucrat se va ...

Buna seara
Dacă se mai adaugă 2 ani la totalul lucrat se va marii punctul de pensie , sau este în funcție de venitul realizat in cei 2 ani
Mulțumesc istrate
Se va mari/va creste punctajul mediu anual in functie de veniturile realizarte in acei 2 ani.
In perioada respectiva venitul era f mic , deci este degeaba
Multumesc

Carp Mircea a scris:

Se va mari/va creste punctajul mediu anual in functie de veniturile realizarte in acei 2 ani.