Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara. În primul rând mulțumesc comunității ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara. În primul rând mulțumesc comunității pentru ...

Bună seara. În primul rând mulțumesc comunității pentru răspunsul competent primit la anterioara mea întrebare.
Recent am făcut succesiunea cu sora mea iar ea refuză să accepte ieșirea din indiviziune sau dezmembrare cum îi mai spune. Mai exact vreau să vin cu cineva de la cadastru să facă măsurătorile necesare iar ea refuză să deschidă poarta sau ușa.
Vă rog mult poate îmi sugerați o soluție, vă mulțumesc
Va trebui sa faceți partajul în instanță.