Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara! Unde se pot adresa persoanele care desi au ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara! Unde se pot adresa persoanele care desi au primit ...

Buna seara! Unde se pot adresa persoanele care desi au primit cardul de tichete sociale (de aprox. 2 saptamani) nu i-a fost virata suma aferenta transei I? Mentionez ca persoana respectiva este pensionata pentru grad de invaliditate grad III. Multumesc!
Adresati-va Ministerului Investițiilor și Proiectelor Europene sau Ministerului Muncii.