Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pot vinde locuința mamei mele pe bază de procură?, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pot vinde locuința mamei mele pe bază de procură?, mentionez ...

Pot vinde locuința mamei mele pe bază de procură?, mentionez că mama este în străinătate și nu se poate deplasa în România deoarece este bolnavă!
Da, dar procura trebuie întocmită la Ambasada sau Consulat.
Nu la notar străin.