Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Adeverinta din activitati agricole Buna ziua! Va rog ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Adeverinta din activitati agricole Buna ziua! Va rog sa îmi spuneți de unde pot obține o adeverinta ...

Buna ziua!
Va rog sa îmi spuneți de unde pot obține o adeverinta de venituri din agricultura? Anul acesta am luat 48 ha in arenda, subvențiile vor întra abia la sfârșitul anului, insa am mare nevoie acum de o adeverinta care sa dovedească faptul ca am venituri.
Va multumesc!
Veniturile le declarati periodic la ANAF pentru impozitare si taxare. De acolo puteti obtine o adeverinta/ decizie de impunere si taxare.