Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Buna ziua, Am primit o decizie de impunere de la ANAF ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Buna ziua, Am primit o decizie de impunere de la ANAF pentru ...

Buna ziua,
Am primit o decizie de impunere de la ANAF pentru o diferenta de plata la CASS corespunzătoare veniturilor pe anul 2017.
Datoria este cumva deja prescrisa?
suciuiulia, utilizator
Nu este prescrisa . Abia s-a prescris anul 2015.