Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara! Sunt angajata cu contract de munca(8h) la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara! Sunt angajata cu contract de munca(8h) la o firma,dar,platesc ...

Buna seara! Sunt angajata cu contract de munca(8h) la o firma,dar,platesc si eu contributia la Casa de Pensii pt salariul minim pe economie. Am ceva avantaje? Daca platesc si eu si sunt si angajata? Multumesc! Cu respect,Lavinia
Va ajuta doar la stabilirea valoarii pensiei .