Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna ziua Am si eu o intrebare.. am absolvit ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna ziua Am si eu o intrebare.. am absolvit Facultatea de Drept ...

Buna ziua
Am si eu o intrebare.. am absolvit Facultatea de Drept la Universitatea Banatului din Timisoara, in anul 2003., iar licenta am sustinut o la Academia de Politie AI Cuza București.. am diploma de licenta am absolvit si 2 mastere dar nu am Foaie Matricola.. acum as avea nevoie ptr serviciu si nu stiu de unde sa o iau sau daca se mai poate elibera acum.. mentionez ca nu am avut niciofata
Multumesc
Crina P
Intrebati la una din cele doua institutii de invatamant unde gasiti aceasta foaie matricola.
Eu as incepe cu cea din Timisoara.