Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... un sfat daca se poate - admitere in barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

un sfat daca se poate - admitere in barou

nu este prea incantator faptul ca am terminat facultatea de drept la o universitate cu invatamant la distanta 4 ani,as vrea sa stiu daca se poate sa urmez ca si avocat si ce am de facut in continuare ,cu precizarea ca mi lipsesc foarte multe cunostinte dar si cu dorinta de a invata tot ceea ce este necesar ,va trebui sa fac si masteratul sau ...?#-o:help::rtfm:
In luna februarie se organizeaza examen pentru admiterea in barou .
Mai multe amanunte despre admiterea in barou le puteti afla de la www.avocatnet.ro/content/for...