Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... In 1955 străbunici mei au luat un credit ipotecar de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

In 1955 străbunici mei au luat un credit ipotecar de la Banca ...

In 1955 străbunici mei au luat un credit ipotecar de la Banca Agricola filiala Timișoara.
Creditul a fost achitat dar ipoteca nu a fost ștearsă,cum pot sa o șterg de proprietăți eu nu mai deține nici un document din acel an.
Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~