Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita - am un credit pe care l-am luat ...
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita - am un credit pe care l-am luat pentru ...

Buna ziua.
Am un credit pe care l-am luat pentru o persoana care a platit cateva rate si dupa aceea nu a vrut sa mai plateasca si acum, dupa 14 ani de cand nu a mai platit, a venit o hartie in care spune ca in 7 zile imi pune casa la licitatie .Va rog sa-mi transmiteti ce pot sa fac.
Elena Andreea, administrator
Buna ziua. Puteti face contestatie la executare in care sa invocati prescriptia dreptului de a cere executarea silita.
buna ziua
mai precis unde trebuie sa depun contestatia si ce scriu in ea
~ Conținut șters la cerere ~
ok multumesc