avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1883 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Va rog, cunoaste cineva legea pt parinte ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Va rog, cunoaste cineva legea pt parinte monoparental? Este ...

Buna ziua! Va rog cunoaste cineva ,legea pt parinte monoparental?Este posibil sa fiu scutita ,dea mai lucra noptile? Eu lucrez in ture la un spital de stat. Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Elisaaa , utilizator 21:03, 3 August 2022
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! am adoptat recent un copil in varsta de 3 ani . el ... Elisaaa Elisaaa Buna ziua! Am adoptat recent un copil in varsta de 3 ani . El nu are tata trecut in noul certificat de mastere , eu nefiind casatorita. Lucrez in ture la un ... (vezi toată discuția)
Ore de noapte ionyandreescu ionyandreescu Buna ziua! la spitalul unde lucrez am program 12/24 si 12/48. De platit se plateste spor de tura, nu ore de nopte. pentru un spor de tura trebuie sa avem cel ... (vezi toată discuția)
Bună seara, suntem trei asistenți medicali încadrați la registratura ... Gyulianas Gyulianas Bună seara, suntem trei asistenți medicali încadrați la registratura CPU, program ture 12/24. În graficul lunar se asigură turele de zi 7/19, rămânând ... (vezi toată discuția)