Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Va rog, cunoaste cineva legea pt parinte ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Va rog, cunoaste cineva legea pt parinte monoparental? Este ...

Buna ziua! Va rog cunoaste cineva ,legea pt parinte monoparental?Este posibil sa fiu scutita ,dea mai lucra noptile? Eu lucrez in ture la un spital de stat. Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~