Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum se numeste, in prezent, fostul I.U.G.T.C. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum se numeste, in prezent, fostul I.U.G.T.C. Cernavoda?

Buna seara,

Stie cineva care este denumirea actuala a fostului I.U.G.T.C. Cernavoda? Trebuie sa recuperez de la ei o carte de munca (lasata acolo prin 87'-89'), si nu pot afla datele de contact, deoarece nu stiu denumirea pe care o au in prezent. Multumesc!
fara a fi un raspuns sigur, nu este vorba de SC CNE SA CERNAVODA?
Puteti cere informatii, contracost, de la camera de Comert.