avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 663 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Pentru un salariat care este si pensionar, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Pentru un salariat care este si pensionar, ce stagiu ...

Buna ziua,
Pentru un salariat care este si pensionar, ce stagiu de cotizare se aplica la calculul concediului medical, pensia stabilita prin decizia de pensionare?
Multumesc anticipat !

Alte discuții în legătură

Concedii medicale si pensia anticipata sorlei sorlei buna seara, va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare: cum afecteaza concediile medicale vechimea in munca? daca am inteles bine,concediile ... (vezi toată discuția)
Concediu medical in preaviz si pensionarea artur1971 artur1971 Buna Ziua Sunt bolnav si am handicap grad 1 grav.Daca societatea se desfinteaza in timp ce eu sunt in medical pt pensionare eu de unde mai iau salar, din ce ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, un salariat pensionar cu vechime 1 luna in cadrul ... ioana.bob ioana.bob Buna ziua, Un salariat pensionar cu vechime 1 luna in cadrul societatii a prezentat concediu medical . Perioada cat el este pensionat se ia in calcul ca ... (vezi toată discuția)