Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua! Mă ajutați vă rog cu adresa ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua! Mă ajutați vă rog cu adresa deținătorului arhivelor ...

Bună ziua!
Mă ajutați vă rog cu adresa deținătorului arhivelor Filaturii de Lână Pieptănată din Bistrița?
Mulțumesc!
Întrebați la
ARHIVELE NAȚIONALE - SERVICIUL JUDEŢEAN BISTRIŢA-NĂSĂUD
Adresa: Bistriţa, Str. Gării nr.3-5, jud. Bistriţa-Năsăud
Telefon: 0263/203249, 0263/203293, 0263/203294
Fax: 0263/203249
E-mail: bistritanasaud@arhivelenationale.ro
Mulțumesc frumos!