Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Subiect\"eroare la nume in contract v-c\" Cum și ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Subiect"eroare la nume in contract v-c" Cum și când se poate ...

Subiect"eroare la nume in contract v-c"
Cum și când se poate corecta eroare la nume din contract?este încă în ipoteca cu credit. Specific că apare greșit doar intr o poziție de pe contract.la început și încheiere e corect.cnp corect. Din partea notarului a răspuns că nu e problema,dar.......
Mergeti la.notarul.unde. a fost incheiat actul pt rectificarea erorii materiale..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Răspuns mutat din topic nou:
Mulțumesc ptr răspuns.dar notarul a sugerat sa revin după ce se scoate din ipoteca... sau este alta varianta?