Forum Discuţii juridice Executare silită Daca ai o poprire pe cont si trebuie sa platesti niste ...
Discuție deschisă în Executare silită

Daca ai o poprire pe cont si trebuie sa platesti niste ...

Buna ziua
Daca ai o poprire pe cont si trebuie sa platesti niste amenzi in urma unui proces si daca ai si un credit bancar care trebuie restituit in urmatorii 5 ani, cine va platit toate acestea in eventualitatea decesului tau? Multumesc.
mostenitorii