Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am cumpărat o masina, dar am pierdut cele 4-5 ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am cumpărat o masina, dar am pierdut cele 4-5 contracte în ...

Am cumpărat o masina, dar am pierdut cele 4-5 contracte în original .Nu am apucat sa înscriu masina la Administrația Fiscala.
Ce varianta am sa înscriu masina?
Am factura, dovada plății prin banca, talonul și cartea în original, nu mai am cele 4 contracte însă?
Folosiți-vă de exemplarul de la vânzător. Faceți copii.