Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Coproprietate autoturism
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Coproprietate autoturism

Buna ziua. Detin un autoturism care este in coproprietate cu fosta sotie. I-am achitat fostei sotii suma convenita si masina a ramas la mine. Ce act trebuie sa facem pentru a ramane numai pe numele meu? Multumesc
Un act de partaj.