Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Știți cumva unde se află arhiva pentru ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Știți cumva unde se află arhiva pentru GSCFI (grup ...

Bună ziua,
Știți cumva unde se află arhiva pentru GSCFI (grup șantier construcții forestiere industriale) BRĂILA?
Mulțumesc anticipat!
Intrebati la Arhivele Naţionale - Serviciul Judeţean Brăila
[ link extern ] /
Bună ziua,
Mulțumesc de îndrumare, dar m-am adresat deja către aceștia și nu au nicio informație referitoare la arhivator!
Mulțumesc anticipat!