avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1913 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Știți cumva unde se află arhiva pentru ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Știți cumva unde se află arhiva pentru GSCFI (grup ...

Bună ziua,
Știți cumva unde se află arhiva pentru GSCFI (grup șantier construcții forestiere industriale) BRĂILA?
Mulțumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: DIANA37 , utilizator 10:06, 23 August 2022
Intrebati la Arhivele Naţionale - Serviciul Judeţean Brăila
[ link extern ] /
Bună ziua,
Mulțumesc de îndrumare, dar m-am adresat deja către aceștia și nu au nicio informație referitoare la arhivator!
Mulțumesc anticipat!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tci brasov grup santierul harghita miercurea ciuc vajdajj@gmail.com vajdajj@gmail.com Din data de 03 07 1978-pana 03 01 1980 am lucrat ca bobinator C1b la Trustul de Constructii Industriale Brasov Grup Santier Constructii Harghita Miercurea ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati ! nici arhivele nationale nu ... nicoletanicoleta nicoletanicoleta Buna ziua, Va rog sa ma ajutati ! Nici arhivele nationale nu stiu unde se afla arhiva de la Trust de Constructii Agrozootehnice Bucuresti ,fost T.C.I.A ... (vezi toată discuția)
Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)