Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pentru un Titlu de proprietate cu 2 hectare pădure, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pentru un Titlu de proprietate cu 2 hectare pădure, suntem 2 ...

Pentru un Titlu de proprietate cu 2 hectare pădure, suntem 2 proprietari-moștenitori.Avem certif.de moștenitori.
Pentru a-l împărți la notar între noi, fiecare jumătate, ne trebuie cadastru ?
Mulțumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc frumos pentru răspunsul dvs!
Cu stima,
Maria G.

gi-jane2, moderator