Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si indemnizație ...

Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si indemnizație de hrană este 347 ron, cu cati bani ramane angajatul? (Bugetar), astept răspunsuri, va multumesc

În jur de 2500 lei
Maria Andreea Maria a scris:

Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si indemnizație de hrană este 347 ron, cu cati bani ramane angajatul? (Bugetar), astept răspunsuri, va multumesc