avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1930 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si indemnizație ...

Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si indemnizație de hrană este 347 ron, cu cati bani ramane angajatul? (Bugetar), astept răspunsuri, va multumesc
Cel mai recent răspuns: drmon , utilizator 18:48, 27 August 2022

În jur de 2500 lei
Maria Andreea Maria a scris:

Buna ziua, daca salariul de baza este 4000 ron si indemnizație de hrană este 347 ron, cu cati bani ramane angajatul? (Bugetar), astept răspunsuri, va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dacă am indemnizația de hrana de 347 lei, este corect sa fie ... Ana Anisia Ana Anisia Dacă am indemnizația de hrana de 347 lei, este corect sa fie introdusa în salariul brut și sa ne oprească toate contribuțiile din aceasta? (vezi toată discuția)
Buna ziua, va cer iarasi ajutorul pentru a intelege un lucru. sunt ... ionelazibi_94 ionelazibi_94 buna ziua.va cer iarasi ajutorul pentru a intelege un lucru.sunt angajata in sistemul de educatie si am observat in fluturasul de salariu urmatorul lucru:de ... (vezi toată discuția)
Impozite salariale larissalore larissalore Buna ziua Am rugamintea de a ma ajuta cu un raspuns in urmatoarea problema: cati bani ar trebui sa iau in mana (salariu net), daca salariul meu brut este ... (vezi toată discuția)