Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de boală
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de boală

Bună ziua, dacă mama mea a fost încadrată la pensia de boală la gradul 3 stadiul mediul,c-am ce pensie ar lua ,având în vedere că iese din câmpul munci cu un salariu de 3500 lei net, cu o vechime de 22 de ani,vă mulțumesc anticipat pentru răspuns
Andreea Patricia, utilizator
Indemnizatia minima pentru pensionari in suma de 1000 lei.