Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori ACTIONAR BURM
Discuție deschisă în Bursa de valori

ACTIONAR BURM

Detin un certificat de actionar la BURM si nu stiu cum as putea afla costul unei actiuni.Am cautat pe net si nu am gasit nimic .As dori sa vand actiunile si nu stiu cum sa procedez.Multumesc.
Ce este BURM?
In principiu luati legatura cu o societate de brokeraj si le puteti vinde prin ei.
BURMeste o societate.Bucovina turism.M-am descurcat multumesc mult:)
Informatii utile:

[ link extern ]

pe societatea mentionata de dvs. la aces moment (12.02.09) exista in piata un singur ordin de cumparare la 0.1000 ron/actiune.

Dvs. va trebui sa lansati un ordin de vanzare la un pret agreat de dvs.

Desigur va trebui sa discutati cu un broker.