avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1858 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... o ruda din partea tatalui posteaza un video pe ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

o ruda din partea tatalui posteaza un video pe retelele de socializare ...

o ruda din partea tatalui posteaza un video pe retelele de socializare cu copilul fara acordul ambilor parinti. Se poate da in judecata de catre mama copilului?

Alte discuții în legătură

Nelamurire drepturi minor danaly03 danaly03 buna ziua, actuala prietena a fostului meu sot, tatal copilului meu, posteaza cu nonsalanta, poze cu fiul meu minor, pe retelele de socializare, pe conturile ... (vezi toată discuția)
Buna seara! as dori sa va rog sa ma ajutati cu o parere avizata. ... Maria MM. Maria MM. Buna seara! As dori sa va rog sa ma ajutati cu o parere avizata. Acum cateva luni sotia mea a parasit domiciliul conjugal luand-o si pe fiica noastra cu ea. ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! am următoarea situatie:soțul meu are un copil dintr ... Asociatia58 Asociatia58 Bună ziua! Am următoarea situatie:soțul meu are un copil dintr o căsătorie anterioara.Familia noastra(eu, soțul și copilul nostru) petrecem timpul ... (vezi toată discuția)