Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Marirea de salariu prevazuta in OUG nr.115 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Marirea de salariu prevazuta in OUG nr.115 /2022 se ...

Buna ziua. Marirea de salariu prevazuta in OUG nr.115 /2022 se aplica și angajatilor din administrația publica locala?
Beneficiaza tot personalul plătit din fonduri publice, inclusiv angajatii din administrația publica locala