Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună seara. Într-un dosar cu ucidere din culpa și o ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună seara. Într-un dosar cu ucidere din culpa și o sentință ...

Bună seara. Într-un dosar cu ucidere din culpa și o sentință dată cu suspendare pentru recunoașterea faptei, se mai poate face apel și cere amânarea executării pedepsei?
Mulțumesc anticipat
Nu aveti sanse reale dar puteti incerca la pocneala.
Depinde si de ceea ce este la dosar...

Scris din Bucuresti 2022
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat