Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dreptul la sezina cine il are
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dreptul la sezina cine il are

Daca sunt mostenitor rezervatar descendent din prima casatorie si sotia supravietuitoare este legatar universal si detine in prezent posesia mostenirii, care dintre noi are ,de fapt, dreptul la sezina
boabausa, utilizator