Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cui te adresezi daca banuiesti ca ai pc-ul urmarit ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cui te adresezi daca banuiesti ca ai pc-ul urmarit ?

Parchetului sau Politiei.
Ok, multumesc.
In ce context? Calculatorul particular, de la munca?
Intai va receti cu el la un specialist sa verifice daca e doar impresie.
Buna ziua,
Ce înseamnă bănuială? Ar trebui să aveți dovezi mai concrete în acest sens. Și eu am impresia că cineva vrea să-mi facă rău, dar până la proba contrarie....