Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună dimineața. Teren extravilan, dobândit prin ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună dimineața. Teren extravilan, dobândit prin succesiune ...

Bună dimineața.
Teren extravilan, dobândit prin succesiune se poate vinde mai repede de
8 ani fără a fi supus impozitării?
Mulțumesc.
Da, se poate