Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... executor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

executor

buna seara,imi cer scuze ,ca revin cuac. rugaminte:fiti amabile(i)si ajutati-ma cu o adresa,un nr. de tel.pt. ca sa pot intra in legatura cu un executor judecatoresc ,la care sa apelez ,ca sa ma insoteasca si ma ajute sa-mi iau baiatul de la Pitesti .Precizez ca am hot. definitiva care -mi da ac. dr. ,dar pe care f. sotie n-o respecta.Multumesc anticitat.
Incercati aici:
[ link extern ] /
Trebuie sa angajati un executor din Pitesti, singurul competent a pune in executare hotararea care trebuie sa fie, in prealabil, incuviintata de instanta. ;)
Va multumesc mult