avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 804 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... model contract comodat sediu cabinet psihologie
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

model contract comodat sediu cabinet psihologie

model contract comodat sediu cabinet psihologie
Nu cred ca trebuie sa fie un contract special, fata de tipicul contractelor de comodat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de comodat pentru sediul social si punct de lucru Psycholog Psycholog Cum trebuie sa intocmesc un contract de comodat intre mine - proprietar de apartament si cabinetul meu de psihologie pe care vreau sa-l infiintez cu sediul ... (vezi toată discuția)
Comodat intre soti ? crystyn37 crystyn37 Am fost la fisc pentru deschidere cabinet individual de psihologie. Mentionez ca am declarat sediu profesional adresa de acasa ,Pe actul eliberat de catre ... (vezi toată discuția)
Obligatoriu punct de lucru cabinet de avocat sau nu? nae2012 nae2012 Buna seara. In cadrul unui cabinet de avocat infintat la barou este obligatoriu sau nu deschiderea unui punct de lucru? adica sa zicem ca ai sediul social doar ... (vezi toată discuția)