Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... La eliberarea Titlurilor de proprietate s-au fãcut ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

La eliberarea Titlurilor de proprietate s-au fãcut greşeli ...

La eliberarea Titlurilor de proprietate sau fãcut greşelile şi sau trecut pãmânturile in dubluri, deacea avem probleme cu neamurile, care sunt de pãrere cã le aparținelor totul. Ce şanse am ca moştenitor sã anulez aceste Titluri de proprietate şi sã mi se elibereze acte corecte.
Mergeti si sesizati greseala la primaria localitatii unde se afla terenurile.

Am fãcut acest apel la primãrie, dar nu au nici un interes sã corecteze. Dureazã prea mult timp şi trebuie fãcut prin Tribunal. Deacea trebuie sã âmpart cu altcineva totul ,care nu are defapt nici un drept, dar prin acet Titlu primeşte drep dupã bunica mea. Este complicat.Eu nu locuiesc in țarã .
Alexandrarares a scris:

Mergeti si sesizati greseala la primaria localitatii unde se afla terenurile.