Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... EVITARE ART 612 COD CIVIL. se poate evita dacă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

EVITARE ART 612 COD CIVIL. se poate evita dacă fundația se ...

EVITARE ART 612 COD CIVIL.
se poate evita dacă fundația se face la 60 cm fata de limita de proprietate si la parter revin cu o mica consola la limita de proprietate conform PUD??? Mai am nevoie de acordul vecinului?
, utilizator