Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... O intrebare pe forum.Daca iau somaj din Italia,pot sa ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

O intrebare pe forum.Daca iau somaj din Italia,pot sa ma angajez ...

O intrebare pe forum.Daca iau somaj din Italia,pot sa ma angajez in romania?
Intrebati la INPS, daca legea italiana permite sa faceti asta.
[ link extern ] /