Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Procedura inregistrare la DGITL loc parcare Buna ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Procedura inregistrare la DGITL loc parcare Buna seara! va rog ...

Procedura inregistrare la DGITL loc parcare

Buna seara! Va rog sa ma ajuati cu urmatoarea situatie. De curand am achizitionat un loc de parcare. Ce documente trebuie depuse pentru luarea in evidenta la DGITL?
Multumesc!
economist7, utilizator
Buna seara,

Cartea de identitate, contractul de vanzare si schita.

O seara placuta!
Magazinul de Credite, Consultant credite si finantari
Multumesc!
In anumite situatii este necesar si acordul asociatiei de proprietari