avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Procedura inregistrare la DGITL loc parcare Buna ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Procedura inregistrare la DGITL loc parcare Buna seara! va rog ...

Procedura inregistrare la DGITL loc parcare

Buna seara! Va rog sa ma ajuati cu urmatoarea situatie. De curand am achizitionat un loc de parcare. Ce documente trebuie depuse pentru luarea in evidenta la DGITL?
Multumesc!
Ultima modificare: Miercuri, 28 Septembrie 2022
economist7, utilizator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 18:00, 29 Septembrie 2022
Buna seara,

Cartea de identitate, contractul de vanzare si schita.

O seara placuta!
Ultima modificare: Miercuri, 28 Septembrie 2022
Magazinul de Credite, Consultant credite si finantari
Multumesc!
In anumite situatii este necesar si acordul asociatiei de proprietari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acte necesare pentru inscriere ca membru in asociatia de proprietari cristianvicentiu cristianvicentiu Buna seara tuturor ! De curand, presedintele blocului in care locuiesc, ne-a inmanat proprietarilor o cerere de inscriere ca membru in Asociatia de ... (vezi toată discuția)
Care sunt pasi de urmat in cazul achizitiei unei masini cu 2-3 proprietari ? abytza abytza Am cumparat de curand o masina care in carte de identitate are un proprietar , sa zicem A.B care a vandut masina cu contract V-C soacrei sale C.D . AB a scos ... (vezi toată discuția)
Radiere din circulatie CeliaMariana CeliaMariana Buna seara! Cum pot radia un autoturism pe care nu l-am înmatriculat pe numele meu? Mentionez ca am actele in original ale masinii si contract de vanzare ... (vezi toată discuția)