Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat la o afacere cu aparate automate de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat la o afacere cu aparate automate de cafea?

Va salut,vreau să-mi deschid o afacere cu aparate de cafea automate,a le amplasez in diferite locatî.va rog să-mi spuneți dăcă aceste automate au nevoie de casa de mărcat îndependente,sî care este codul caen.va multumesc
george-neagu, moderator
Automatele trebuie sa fie dotate cu case de marcat.