avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat la o afacere cu aparate automate de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat la o afacere cu aparate automate de cafea?

Va salut,vreau să-mi deschid o afacere cu aparate de cafea automate,a le amplasez in diferite locatî.va rog să-mi spuneți dăcă aceste automate au nevoie de casa de mărcat îndependente,sî care este codul caen.va multumesc
Ultima modificare: Joi, 29 Septembrie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 12:45, 29 Septembrie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Automatele trebuie sa fie dotate cu case de marcat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Automate cafea valyneagu29 valyneagu29 Ma intereseaza si pe mine o monografie privind vanzarea de cafea prin automate. cred ca se face productie, nu? (vezi toată discuția)
Fiscalizare firma cu aparate de cafea alexandina alexandina Buna ziua. Am vrea sa ne deschidem o firma cu automate de cafea. Nu reusim sa ne lamurim ( ptr. a nu avea mai tarziu probleme) -cum e cu modul de fiscalizare ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! detin o societate care are cod caen 4799, respectiv ... Mari1984 Mari1984 Buna ziua! Detin o societate care are cod caen 4799, respectiv detin automate de cafea care sunt amplasate in incinta unor magazine in baza unor contract de ... (vezi toată discuția)