Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Am luat legătura cu un om care se ocupa cu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Am luat legătura cu un om care se ocupa cu “ponturi” ...

Buna ziua! Am luat legătura cu un om care se ocupa cu “ponturi” de pariuri sportive: daca plătești cu cardul 300 lei pe site-ul lui www.mrtips.ro , iar in schimb primesti un bilet “aproape garantat câștigător”. Cum era de asteptat, am fost înșelat, am cheltuit 1000 de lei pe 2 bilete necâștigătoare, ca ulterior sa aflu ca si alti oameni au fost pacăliți de el. Pot fi recuperați banii? Cum sa procedez mai departe?
Puteti încerca o plângere penală.