Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... IMPACAREA? Am decontat o factura si ulterior firma a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

IMPACAREA? Am decontat o factura si ulterior firma a anulat o. ...

IMPACAREA? Am decontat o factura si ulterior firma a anulat o. Sunt acuzat de inselaciune, fals si uz de fals. Am returnat suma aferenta institutiei unde lucrez iar reprezentantul institutiei a trimis o adresa la Parchet care contine formularea ,,nu ne constituim parte civila si nu avem nicio pretentie de natura civila sau penala. SE poate aimila cu , Impacarea" din Codul Penal? Multumesc.
Nu.
Daca va cheamă la politie ar fi bine sa aveți avocat.

Scris din București 2022