avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 448 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... O persoană mă hărțuit la locul de munca telefonic ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

O persoană mă hărțuit la locul de munca telefonic pe strada ...

O persoană mă hărțuit la locul de munca telefonic pe strada și am depus plîngere la poliție am primit răspuns făcut referat de la poliție de la parchet persoană nu reprezintă pericol public.
Termen 20 zile contestare in instanță.
Persoana mi-a deschis proces sa ii dau banii și instanță a redeschis dosarul de hărțuire acesta a fost închis mi-am retras plângerea.
Pot face contestație în lipsa in instanță sau pun avocat.
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 10:29, 1 Octombrie 2022
Nu prea se înțelege consultați un av specializat în penal...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sunt hartuita telefonic de un individ pe ca nu il cunosc!!!! si de ceva timp a inceput cu agresiuni!!!! iuliana2466 iuliana2466 Buna ziua din nou. In intrebarea anterioara am spus ca sunt hartuita telefonic de un individ care acum il hartuieste si pe sotul meu ( noi locuim separat) , ii ... (vezi toată discuția)
Se poate obține un ordin de restricție dacă nu este vorba despre violență domestică? MadalinMcd MadalinMcd Buna ziua, se poate obține un ordin de restricție daca nu este vorba despre violență domestică? Ca sa înțelegeți corect, este vorba despre o fată ... (vezi toată discuția)