Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Fond de rulment platit pana in 1989
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Fond de rulment platit pana in 1989

Va rog sa ma lamuriti ! Am cateva chitante fiecare cu cate 400 lei platite in perioada 1986-1989 pentru fond de rulment. Cat valoreaza azi? Daca vand apartamentul,trebuie sa primesc banii. Cu denominarea stiu cum este dar sumele platite pana in 1989 ?Multumesc !
Fondul de rulment se constituie si se actalizeaza periodic functie d ehotararile adunarii generale
Pentru a va informa concret valoarea fondului dv de rulment solicitati official presedintelui de asociatie sau administratorului de imobil sa va comunice valoarea consemnata in fisa dv de evidenta