Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am gratuitate la tren daca sunt la liceu cu frecventa ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am gratuitate la tren daca sunt la liceu cu frecventa redusa? ...

Am gratuitate la tren daca sunt la liceu cu frecventa redusa?
Nu aveti