Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua! Eu, deținător de masina înmatriculata in ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua! Eu, deținător de masina înmatriculata in Germania, ...

Buna ziua! Eu, deținător de masina înmatriculata in Germania, am fost lovit de o masina pe teritoriul României. Care este procedura de a fi despăgubit de compania de asigurări din România la care este înregistrat șoferul vinovat? Are vreo legătura asigurarea mea din Germania?
~ Conținut șters la cerere ~

diannefr a scris:

Buna ziua! Eu, deținător de masina înmatriculata in Germania, am fost lovit de o masina pe teritoriul României. Care este procedura de a fi despăgubit de compania de asigurări din România la care este înregistrat șoferul vinovat? Are vreo legătura asigurarea mea din Germania?

tibi0908, utilizator