Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Oare se poate recupera taxa de timbru fiindcă nu am ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Oare se poate recupera taxa de timbru fiindcă nu am recuperator ...

Oare se poate recupera taxa de timbru fiindcă nu am recuperator in 2018
Buna ziua, recuperarea creantelor, inclusiv a taxelor de timbru se prescrie in 3 ani de la data la care s-a nascut dreptul dvs de restiuire. In consecinta daca incepnad cu 2018 erati in drept sa o cereti, o puteati face pana in 2021.